Spawacz

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą m.in.:

  • prace przy modernizacji, modyfikacji i remoncie pudeł pojazdów szynowych,
  • prace przy montażu i wstępnym montażu zespołów i podzespołów do budowy pudeł pojazdów szynowych i wózków wagonowych oraz innych konstrukcji spawanych,
  • realizacja pozostałych procesów związanych z montażem konstrukcji spawanych tj.: spawanie, szlifowanie, trasowanie, wiercenie .

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze metodą MAG (preferowane ponadpodstawowe)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego z oznaczeniami spawalniczymi
  • umiejętność wykonania podstawowych prac ślusarskich
  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów
    i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.)
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i awansu

    Dodaj załączniki (CV, list motywacyjny, inne)

    Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
    Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu (61-485) na ulicy 28 Czerwca 1956r nr 223/229. Tel. +48 61 307 8000, Fax + 48 61 307 2888, adres e-mail: sekretariat@fpspoznan.pl.
    Dodatkowe informację o nas można uzyskać przez stronę internetową www.fpspoznan.pl. Mogą się Państwo kontaktować
    z naszym inspektorem ochrony danych osobowych Krzysztof Dziemian pod adresem: rodo@fpspoznan.pl.
    Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane wrażliwe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO) (treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wrażliwych zawartych w przesłanych dokumentach przez H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. ), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 6 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2,
    00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.